×

Çatı İzolasyonu

Çatı izolasyonu malzemeleri arasında çevresel faktörlere karşı dayanım gerektiren güçlü yalıtım malzemesi polyurea’dır.

Yalıtım için tercih edilen izolasyon malzemeleri ve kullanım alanları farklılık gösterdiği için doğru ürünü bulmak biraz zaman alabilir. Yalıtımınızı yaptırdıktan sonra görünümü için üzerine başka bir zemin kaplama malzemesi tercih etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda hem izolasyona hem de zemin kaplama malzemesine ayrı ayrı ücret ödemenize maliyeti arttırmanıza neden olur. Üstelik zemin kaplama malzemesinin kırılması, aşınması durumunda altta bulunan izolasyon malzemesi de zarar görmektedir.

Karşı karşıya kaldığınız bu durumda ya tekrardan aynı işlemi tekrarlatırsınız ya da yeni bir çözüm arayışı içine girersiniz. Zahmetli ve uğraştırıcı durum karşısında en iyi çözümü size zaman kaybı yaşattırmadan sunan çatı izolasyon malzemeleri arasında polyurea birinci kalite bir üründür. Diğer izolasyon malzemeleri gibi hem su yalıtımı hem de zemin kaplaması için ayrı ayrı ücret ödemenize ve uygulama yaptırmanıza gerek kalmaz. Sprey polyurea çatı izolasyonu malzemeleri arasında tek başına yeterli bir uygulamadır.

çatı izolasyonu

Çatı İzolasyon Malzemeleri 

Çatı izolasyon malzemeleri fiyatları polyurea uygulaması için alanın ölçüsüne göre m2 birim fiyatı üzerinden müşteriye özel olarak teklif verilmektedir. İzolasyon için sadece bir kere yaptırdığınızı düşünürsek, ödemiş olduğunuz ücretin hakkını vermektedir. Kullanılan kaliteli malzeme, dayanıklılığı ve tüm darbelere karşı güçlü olması, yıllarca yapısını bozmadan kullanılabilmesi dünyada birinci sıraya yükselmesine neden olmuştur. Diğer çatı izolasyon malzemeleri düşük bütçeli ve dayanıksız, kalitesiz ürünlerdir.

Polyurea için bu durum söz konusu değildir. Çatılarda bulunan gizli derelere, oluk içlerine dahi uygulama yapılabilmektedir. Eğimli çatılarda ise çatınızın eğimi göz önünde bulundurularak uygulama yapılabilmektedir. Püskürtme bir izolasyon sistemi olduğu için en ufacık bile gözenekleri doldurarak her alanda eşit bir uygulama sunar. Tüm geometrik şekil ve alanlara uygunluk gösteren sprey polyurea, ek izi oluşturmadan tek bir parçadan oluşur. Yani ek birleştirme alanları bulunmaz. Bu sayede suyun aralarından sızabileceği geçiş alanları ortadan kalkmış olur.

Yazın sıcak havalarda malzeme çatlama, erime ya da kırılma yapmaz. Aynı şekilde malzeme üzerine çıkarak dolaşabilirsiniz. %400 esneme payı sayesinde kışın dolu, fırtına gibi tehlikeli durumlara karşı darbe dayanımına sahiptir. %100 kalite ve ömürlük bir çatı izolasyon malzemeleri arıyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.