×

Epoksi Fiyatı

Epoksi fiyatı uygulama yapılacak epoksi çeşidine, metrajının büyüklüğüne ve mevcut zeminin durumu gibi uygulama detaylarına göre değişkenlik göstermektedir.   

Epoksi uygulamalarında fiyat uygulama yapılacak olan epoksi çeşidine karar verilmesinden sonra alanınızın yaklaşık olarak m2 ölçüsü ve mevcut zeminde bulunan daha önceki uygulamalara istinaden yapılacak olan hazırlık işlemlerine göre fiyatlandırma verilecektir. Bütün bu durumlar göz önünde bulundurulduğu zaman epoksi fiyatı işçilik dahil m2 birim fiyatı üzerinden müşterilere verilmektedir. 

Yapmış olduğumuz epoksi uygulama çeşitlerinden birisi olan portakal kabuğu epoksi çeşidi yüzeyde bıraktığı desen ve içeriğinden dolayı zeminde kaymaz özelliğindedir. Ekonomik oluşu ve yüzey temizliğinin kolay olması avantajları arasındadır. Otopark alanları gibi araç trafiği yoğun olduğu alanlarda uygundur. Hastane, laboratuvar, okul gibi hijyenik ve sürekli temiz olması gereken alanlar için birebir bir uygulamadır. 

epoksi zemin kaplama fiyatı

Sıklıkla tercih edilen epoksi uygulamasından birisi olan self leveling epoksi, daha çok pürüzsüz, parlak yüzey isteyenler için uygun olacaktır. Yeni beton zeminlerde veya aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve pürüzsüz göstermektedir. Kimyasal nitelikli bu kaplama sayesinde dayanıklı, ekonomik ve hızlı bir şekilde epoksi uygulaması yapılabilir.

Şeffaf epoksi ise diğer epoksi çeşitlerinden farklı olarak şeffaf görüntüsü ile %100 reçineden oluşur. Dayanıklı, kolay temizlenir ve hijyeniktir. Nem, ısı ve çarpmalara karşı mukavimdir. Şeffaf epoksi iyi yapışma özelliğine sahip olup, büzülmesi düşüktür ve kimyasal maddelerden etkilenmez. Endüstri alanlarında, hijyen gerektiren sektörlerde, ev veya ofislerde, hastane, restaurant, cafe gibi alanlarda kullanılabilir. 

Malzemenin hızlı kürlenmesi sayesinde üretimin hali hazırda sürdüğü tesislerde bekleme sürelerini kısaltmakta, dolayısıyla uygulama esnasında oluşabilecek üretim kayıplarını da en aza indirmektedir. Epoksi kokusuz bir üründür, içerisinde kullanılan bileşikleri dışarıya vermez. Yapısında zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.

Sizlerde zemin kaplama uygulamasını tercih etmek isterseniz bizlere 0216 370 05 23 - 0532 292 51 83 numaralı telefonlardan ulaşabilir, epoksi fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Sitemizde yer alan epoksi çeşitlerini inceleyerek uygulama nasıl yapıldığı hakkında bilgi edinebilirsiniz.