×

Gizli Dere Su Yalıtımı

Gizli dere su yalıtımı uygulamalarında firmamız en dayanıklı malzeme olan polyurea ile izolasyonda çözüm sağlamaktadır.

Çatılarda yaşanılan en büyük sıkıntılardan birisi de izolasyon sorunlarıdır. Daha önce yapılan kalitesiz izolasyon uygulamaları çatılarda bulunan gizli dere ve oluk içlerine yeterli ve düzgün bir uygulama yapılmadığından mevcut olan sorunların sürmesine neden olacaktır. Sprey polyurea kaplama uygulaması diğer yalıtım malzemelerinin uygulama süresine oranla çok daha kısa ve hızlıdır. Polyurea dışındaki diğer kaplamalarda hazırlık evreleri ve uygulama sonrası kuruma, alanın kullanıma açılması gibi durumlar oldukça uzun sürmektedir.

Gizli Dere Su Yalıtımı

Hazırlık aşamasında yapılan tadilatlar, söküm işlemleri gibi durumlar hem zahmetli hem de uğraştırıcı olacaktır. Polyurea kaplama uygulamasında bu durumlar söz konusu olmayacaktır. Gizli dere su yalıtımı için polyurea makine yardımıyla sıcaklık ve basınç ile uygulandığı için yüksek dayanıma sahiptir. Yapısını her zaman korur. Polyurea uygulamasını tercih ettikten sonra bir daha izolasyon yaptırmanıza gerek kalmayacaktır.

Malzeme püskürtme olarak uygulandığı için ek yersizdir. Gizli dere gibi detay gerektiren alanlarda her bölgesinde eşit bir uygulama sunar. Tek bir parçadan oluşan zemin kaplaması üzerinde suyun geçebileceği bir alan bulunmaz. %400’ün üstünde esneme payını sahiptir. Fiziksel ve kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde kırılmaz üzerine ağır yük geldiği zaman kopmaz veya çatlama yapmaz. Kısa süre içerisinde uygulama tamamlandığı için zaman kaybetmeden alan kullanıma açılabilir.

Dere Su Yalıtımı

Hava durumuna bağlı olarak polyurea gizli dere su yalıtımı hizmetinin ardından kar, dolu, yağmur, güneş vb. tüm süreçlere karşı korur. Polyurea çok düşük sıcaklıklarda dahi esnek kalabilme özelliğinin yanı sıra çevre koşullarına karşı da yüksek direnç gösterir. Polyurea sadece bu durumlara karşı değil aynı zamanda nem, rutubet, küflenme, pas, korozyon gibi etkenlere karşı da yapınızı korumuş olur. Böylece su yalıtımı için tek başına yeterli olacak olan polyurea sayesinde çatılarda çözümsüz gibi gözüken gizli dere ve oluk içlerinde de kaliteli izolasyon uygulaması sağlayabilirsiniz.

Firmamız gizli dere su yalıtımı uygulamalarında polyurea kalitesi ile farkını ortaya koymuştur. Sizlerde 0532 292 51 83 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçerek gizli dere uygulamalarınız için bilgi alabilirsiniz.