×

Polyurea Araç Kasa Kaplama

Polyurea araç kasa kaplama yüksek darbe dayanımı sayesinde koruma gerektiren otomotiv sektörü için önemli bir uygulamadır. 

Araç kasalarının korunması gerektiği durumlar için polyurea zemin kaplaması olarak sizlere yüksek kalitede bir hizmet sunacaktır. Dayanıklılığı sayesinde tüm sert darbelere ve kimyasal maddelere karşı koruma gösterecektir. Araç kasalarında titreşim ve gürültü gibi olumsuz durumlarda ortadan kalkacaktır. Yük taşımacılığı veya ticari amaç için kullanılan tüm araç kasalarında polyurea uygulaması yapılabilmektedir. 

Polyurea Araç Kasa Kaplama

Panelvan araçlar, pikap kasalar, kamyon, tır kasaları, ambulans ve tüm diğer araçların kasa içlerine polyurea yaptırarak dayanıklılığını arttırabilirsiniz. Darbelere maruz kalan aracınız sürekli olarak zarar göreceği için yıpranmalara neden olacaktır. Polyurea bu durumu engelleyerek aracınızın kullanım ömrünü uzatacaktır. Polyurea araç kaplama uygulaması yapılan tüm araçlar dış etkenlere ve korozyona karşı da korunduğu için ekstra bir avantaj sağlar.

Açık kasa olan araçların en büyük sıkıntısı kış dönemlerinde yağış, kar ve dolunun araca zarar vermesidir. Yazın yüksek güneş ışınları ile beraber kasanın yıpranmasıdır. Polyurea araç kasa kaplama için bu konuda size ideal bir çözüm sunar. -30 ile +60 arasından çok daha fazla dayanıma sahiptir. Hem yaz döneminde hem kış döneminde dışardan gelebilecek olan her türlü tehlikeye karşı aracı korumuş olur.

Araç Kasa Kaplama

Polyurea araç kasa kaplama uygulamasına başlamadan önce kişisel eşyalar araç üzerinden alınır. Ardında aracınız kamufle edilir ve toz, kir gibi maddeler yüzeyden temizlenir. Sonraki aşama olarak polyurea uygulaması öncesinde astar uygulaması yapılır ve kurumaya bırakılır. Kısa süre içerisinde kuruyan astar üzerine polyurea makinası ile belli sıcaklık ve basınçla beraber püskürtme olarak polyurea uygulaması gerçekleştirilir. Uygulama tamamlandıktan yaklaşık 1 saat sonra araç kasanızı dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Açık kasa araçlar için standart rengimiz gri olmasına karşın talep ettiğiniz herhangi bir farklı renk olursa uygulaması yapılabilir. UV dayanımlı özel son kat boyamız solmadan rengini ilk uygulandığı hali ile koruyacaktır. Sizlerde polyurea araç kasa kaplama uygulaması yaptırmak isterseniz avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için 0532 292 51 83 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.