×

Polyurea İstanbul

Polyurea İstanbul merkez olmak üzere tüm Türkiye’de sprey polyurea su yalıtımı ve zemin kaplama uygulaması hizmeti vermekteyiz.

Su yalıtımında son sistem teknoloji olan ve kısa süre içerisinde büyük başarılar elde eden polyurea uygulaması izolasyonda liderdir. Ülkemizde polyurea İstanbul gibi yağışlar ile sık sık karşılaşılan ilimizde gün yüzüne çıkan su sorunlarında kullanılan kalitesiz malzemeler ile çözümsüz kalmaktaydı. Özellikle yaşanılan temel sorun tercih edilen malzemenin kırılması veya zeminden aşınması problemidir. Diğer kış mevsimi gelmeden yeniden izolasyon sorunları ile karşılaşmamak için kesin çözüm sprey polyurea’dır.

Su yalıtımı uygulamasında her alanda uygulanabilme avantajı ile polyurea her türlü zemin üzerine kullanılabilmektedir. En büyük avantajlarından birisi ise zemin kaplama özelliği sayesinde üzerine ekstra bir şey ile kaplattırmanıza gerek yoktur. Polyurea üzerine yeniden fayans, kalebodur döşemesi yaptırmak hem zaman kaybı hem de ekstra maliyet olacaktır. Polyurea zemin kaplaması olarak da başlı başına tercih edildiği için su yalıtımı uygulaması istenilen teras, balkon gibi alanlarda yeterli bir uygulamadır.

polyurea istanbul

Polyurea Kaplama İstanbul

Polyurea kaplama İstanbul başta olmak üzere Antalya şubemizde hizmet vermektedir. Yıl boyunca sürekli olarak yağışlara maruz kalan Antalya ilimizde izolasyon konusunda polyurea tercih edilmeye başlanmıştır. Sıcaklık ve basınç ile uygulanan malzeme tüm boşlukları doldurur. Yüzey üzerinde tek bir açık nokta dahi bırakılmamış olur. Teraslarda bulunan klimalar, bacalar ve borular yüzünden iyi bir izolasyon sağlamak güç iken polyurea püskürtme sistem sayesinde baca dipleri veya klima olan bölgelerde tam koruma sağlanır.

Alan havuz sistemi gibi kaplandığı için zemin ile beraber yan duvarlardan da çıkılır. Suyun geçiş alanı bulunmadığı gibi zemin ve duvar alanlarının kesişim noktalarından dahi su geçemez. Böylece su sorunlarını polyurea kaplama ile geride bırakabilirsiniz. Otellerde, aquapark veya site alanlarında bulunan havuzlarda yazın tonlarca su ağırlığı ile zeminde aşınmalar meydana gelir. Yeniden fayans kaplattırmak çözüm olmayacaktır. Aşınan derz aralarından yeniden su geçişleri başlayacaktır. Tüm bu olumsuz süreçleri geride bırakmak ve bir daha yaşamamak için polyurea kalitesine güvenebilirsiniz.