×

Polyurea İzolasyon Fiyatları

Polyurea izolasyon fiyatları, su yalıtımı ve zemin kaplamasında %100 kesin çözüm isteyenler için ödenen ücretin karşılığını veren lider tek izolasyondur.

Diğer izolasyon ürünlerine göre kıyaslama yapmak gerekirse denen meblağların karşılığını veren bir izolasyon malzemesidir. Son sistem bir teknoloji olması, tercih edilen malzemenin kalitesi, tüm darbelere karşı dayanıklılığı, yıllar boyunca yapısını bozmadan kullanılabilmesi göz önünde bulundurulursa ödenen ücretin karşılığını vermektedir. Diğer ucuz izolasyon malzemeleri kısa süre içerisinde çatlamakta ve yüzey üzerinde ki koruyucu etkisini yitirmektedir. Polyurea yıllarca su, kar, güneş gibi etkenlere karşı direncini yitirmez ve ömürlük izolasyon sağlar.

Teraslarda, çatılarda, balkonlarda izolasyon için birinci kalite izolasyon malzemesi polyureadır. Fayans, seramik membran gibi izolasyon malzemelerinin ek birleşim yerleri ve derz araları zamanla aşınır. Aşınan bu yüzey aralıklarından su geçişleri zamanla beton içine işler. Ne kadar koruyucu önlemler alınsa da derz araları tadilat ettirilse dahi beton içerisinde bulunan su yapıya zarar verir. Zamanla daire içlerinde nem, küf, rutubet oluşmaya başlar. Oluşan bu durum karşısında sprey polyurea uygulaması sizin için çözüm noktasıdır. Polyurea ek birleşim alanları olmadan tek bir parçadan oluşur. Malzeme üzerinde suyun geçebileceği veya zamanla sızabileceği bir alan bulunmaz.

polyurea izolasyon fiyatları

Mevcut alan, yan duvarlar dahil bir uygulama ile kaplandığı için zemin ve duvar alanının birleşim alanlarından dahi su geçişi engellenmiş olur. Böylece %100 koruma ile rutubet, küf gibi etkiler ortadan kalkacaktır. Polyurea delinmez, yırtılmaz, kopmaz. Zemine yüzde yüz tutunduğu için delinme, yırtılma gibi bir durum oluşmayacaktır. Kimyasal ürünlere karşı son derece dayanıklıdır, bakteriyel büyümeyi en aza indirir, kolaylıkla temizlenir.

Polyurea izolasyon fiyatları her zemin için aynı değildir. Uygulamanın yapılacağı alan, metrekare ölçüsü ve zemin durumuna bağlı olarak m2 birim fiyatı üzerinden fiyat verilmektedir. Sağlıklı bir fiyat teklifi verilebilmesi için öncesinde alan incelemesinin yapılması gerekmektedir. Yapılan keşife ve bilgilere istinaden müşterimize özel olarak fiyat teklifimizi yönlendirmekteyiz. Polyurea izolasyon fiyatları her firma için aynı değildir. Tercih edilen polyurea ham madde, işçilik gibi etkenler ile her firma kendine özel olarak bir fiyat tablosu belirlemiştir.

Uygulama detayları ve teknik bilgi için hizmetler kategorimize göz atabilir veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.