×

Polyurea İzolasyon Zemin Kaplaması

Polyurea izolasyon zemin kaplaması, çevresel faktörlere bağlı olarak zaman içerisinde aşınma problemleri yaşayan tüm alanlar için uygundur.

Ülkemizde yaşanılan en büyük sorunlardan birisi eski yapılar ile birlikte zeminlerin dayanıksız ve kalitesiz yapıda olmasıdır. Bu durum karşısında yapılan tadilatların yetersiz gelmesi durumunda daha önceki sorunlara ek olarak yeni sorunlarda ortaya çıkmaya başlayacaktır. Seçtiğiniz ürün size zemin kaplamasının yanı sıra uzun yıllarca kullanabileceğiniz sorunsuz bir malzeme olmalıdır.

Zemin kaplama olarak ülkemizde pek çok ürün bulunmasına karşın dersiz tek bir parçadan oluşan uygulama süresi oldukça kısa olan ve en önemlisi yıllarca aynı kalitede kullanabileceğiniz tek cazip malzeme polyureadır. Polyurea izolasyon zemin kaplaması yüzeyinizi su yalıtımına karşı korurken aynı zamanda şık görüntüsü itibari ile de göze hitap edecektir. Esneme payı sayesinde üzerine gelebilecek tüm yüklere karşı mukavemet sağlayacaktır.

polyurea zemin kaplama

Açık alanlarda kış dönemlerinde zeminin sürekli yağışa maruz kalması ile su geçişleri olacağı için polyurea ek yersiz tek bir parçadan oluşması sayesinde su geçişlerini ortadan kaldıracaktır. Yaz dönemlerinde yüksek sıcaklıklara karşı yine polyurea yapınızı güvenle koruyacaktır. Tüm hava koşullarına ve şartlarına karşı yüksek dayanım gösterebilen dünyada ki tek kaliteli malzeme sprey polyureadır.

Her alanda her zeminde uygulama kolaylığı ile sizi uğraştırmaz. Çatı, teras, oluk içi, gizli dere, peyzaj altı, havuz, otopark alanları, fabrikalar, su deposu, su arıtma tesisleri, araç kasaları ve daha birçok alanda kullanım alanına sahiptir. Fayans, kalebodur, seramik, mermer, beton, şap, membran vs. tüm yüzeyler için polyurea öncesi hazırlık işlemleri ile uygulama yapılabilmektedir.

polyurea izolasyon zemin kaplaması

Zemin kaplama uygulaması için sadece malzeme seçimi değil aynı zamanda işçilikte önemlidir. Polyurea uygulamasını size sorunsuz bir şekilde teslim edebilecek ve izolasyon konusunda bilgisi olan bir firmayı seçmelisiniz. Firmamız uzun yıllardır sektör içerisinde hizmet vermekte olup izolasyon konusunda bilgi sahibi çalışanları ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Polyurea zemin kaplamasında firmamız güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Polyurea izolasyon zemin kaplaması hakkında detaylı bilgi almak için 0216 370 05 23 - 0532 292 51 83 numaralı telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Polyurea uygulamasının nasıl yapıldığınız izlemek isterseniz ana sayfamızda yer alan videolar bölümünden uygulama detaylarına bakabilirsiniz.