×

Polyurea Kaplama Fiyat

Polyurea kaplama fiyat olarak ülkemizde yapılan malzemeye ve işçilik kalitesine göre her firmaya göre farklılıklar gösterebilmektedir.

İzolasyon uygulamalarına çözüm üreten ürünler dünyada da ülkemizde de farklı kalite ve dayanıklılıkta olup kullanım alanına oranla farklı çözümler üretir. Öncelikle izolasyon konusunda hangi bölgelerde yalıtım sorunlarının yaşandığının tespitinin yapılması gerekir. Sonraki süreçte problem yaşanan bölgeye uygun olacak şekilde bir izolasyon malzemesinin araştırılması gerekir.

Son yıllarda yapılan evlerin teras, çatı ve balkon alanlarında su yalıtımı sorunları sıkça rastlanır duruma gelmiştir. Bunun nedeni kullanılan malzemelerin kalitesiz ve ucuz tercih edilmesindendir. Daha önce yapılan yalıtım malzemelerinin üzerine yeni yapılan izolasyon malzemelerinin de ucuz fiyatlı olması sorunlara çözüm sağlamaz. Biz kesin çözüm sağlayan izolasyon malzemesi polyurea uygulamasını uygulamaktayız.

Polyurea Kaplama Fiyat

Polyurea İzolasyon Fiyatları

Polyurea izolasyon fiyatları uygulama yapılan alana ve m2 ölçüsü, zemin durumu gibi etkenlere karşı fiyat farklılıkları gösterir. Teras alanı, çatının zemin durumu, otopark alanı veya fabrika zemini gibi alanların metrajları ve kaplama malzemeleri farklı olduğu için ona uygun olarak müşteriye özel olarak fiyat verilmektedir. Polyurea uygulaması yapılacak olan alanda öncesinde keşif yapılmaktadır. Yapılan keşife istinaden uygulama aşamasında ki hazırlık süreçleri veya gerekli tadilatlar varsa bu durumlar dikkate alınarak fiyat bilgisi verilmektedir. 

Su yalıtımı ve zemin kaplama uygulaması olan polyurea dünyada kullanılan en kaliteli ve dayanıklı malzemedir. Polyurea izolasyon fiyatları da Türkiye’de her firmanın kendi bütçe belirmesi ile değişkenlik gösterebilir. Firmamız bu konuda son kalite ürünleri tercih ettiği gibi fiyatlandırma konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Sprey polyurea uygulaması her alanda ve her türlü yüzeyde kullanılabilmektedir. Tüm geometrik şekillere uyumluluk gösterir. Püskürtme bir sistem olduğu için kuruma süresi çok kısadır ve alan kullanıma hemen açılabilir.

Malzeme ek yersiz tek bir parçadan oluşmaktadır, ek izi oluşturmaz. Uygulama sonrası polyurea üzerinde gezilebilir, malzeme kaygan değildir. Standart rengimiz gri olmasına karşın son kat boya dediğimiz top coat aşamasında ral kataloğumuzdan istenilen rengin uygulaması yapılabilmektedir. Son kat boya rengini koruduğu için güneş ışınlarında solma veya renk değişikliği yapmaz.