×

Polyurea Sprey Fiyatları

Polyurea sprey fiyatları izolasyonda son sistem bir teknoloji kullanıldığını düşünürsek ödenen ücretin karşılığını veren bir uygulamadır. 

Sizlerde izolasyon problemi mi yaşıyorsunuz? Sektör içerisinde izolasyon ürün çeşitlerinin çok olması bunun yanı sıra fiyatların farklılık göstermesi kafanızı karıştırabilir. İşin kolayına kaçarak ucuz ve kalitesiz bir malzeme tercih etmek yerine öncelikle amacınız sorununuzu kesin çözüm sağlayacak ve maddi anlamda da bunun karşılığını veren bir ürün olmalıdır. Bu anlamda karar vermeniz gereken ilk nokta doğru izolasyon malzemesinin seçimidir. 

Polyurea bu konuda sizi hiç uğraştırmayacak ve her alanda uygulama yapılabilme avantajı ile çözüm sağlayacaktır. Mevcut olan her zemin üzerine uygulanabilmesi ve her sektör için tercih edilen bir malzemedir. İzolasyonun yanı sıra mükemmel dayanıklılığı ile son derece kaliteli bir zemin kaplaması olacaktır. Yıllar boyunca yapısını bozmadan kullanılabilmesi göz önünde bulundurulursa polyurea sprey fiyatları ne olursa olsun karşılığını vermektedir. 

Polyurea Sprey Fiyatları

Polyurea uygulaması özel bir sistem ile uygulanmaktadır. Özel araç içerisinde kurulu olan makine ve ekipmanları ile zemine püskürtme olarak uygulama yapılır. Mevcut zemin, yan duvarlar dahil bir uygulama ile kaplandığı için zemin ve duvar alanının birleşim alanlarından dahi su geçişi engellenir. %100 su yalıtımı sağlanmış olunur ve alan üzerinde suyun geçebileceği veya zamanla sızabileceği bir durum bulunmaz. Malzeme zemine yüzde yüz tutunduğu için delinme, yırtılma gibi bir durumlarda ortadan kalmış olur.

Polyurea sprey fiyatları hakkında bilgi vermek gerekirse öncelikle her firma için ücretler değişkenlik gösterecektir. İşçilik dahilik uygulama fiyatları verilmektedir. Polyurea uygulaması öncesinde zeminde bulunan mevcut malzemenin ve hazırlık aşamalarının belirlenmesi gerekir. Uygulamanın yapılacağı alan, metrekare ölçüsü ve zemin durumuna bağlı olarak m2 birim fiyatı üzerinden teklif verilmektedir. Sağlıklı bir fiyat teklifi verilebilmesi için öncesinde alan incelemesinin yapılması gerekmektedir. Yapılan keşife ve bilgilere istinaden firmamız müşterimize özel olarak fiyat teklifi yönlendirmesi yapmaktadır.

Sizlerde polyurea fiyat uygulaması hakkında bilgi edinmek istiyorsanız iletişim bölümünde yer alan mail adresimize alan ile ilgili bilgi vererek dönüş sağlayabilirsiniz.