×

Polyurea Teras

Polyurea teras, çatı, balkon izolasyonunda son sistem bir teknoloji olup kalitesi bakımından tercih edilen ürün olmuştur. 

Diğer izolasyon malzemeleri döşenirken ek yerleri bulunmaktadır. Bu ek yerleri de zaman içerisinde aşınmalara, çatlaklara ve buna bağlı su sızdırmalarına neden olmaktadır. Geleneksel izolasyon yöntemlerinde rastlanılan bu sorun bir ömür Polyurea sistemlerinde yaşanmamaktadır. Polyurea ek yersiz tek bir parça halinde uygulandığı için suyun yüzey üzerinden geçebileceği bir açık nokta bulunmaz ve bu sayede yalıtım sağlanmış olur. 

Bu hususlar göz önünde bulundurulduğunda, iyi bir izolasyon şart, kabul edilmektedir. Endüstriyel alanda son dönemlerde bir adım öne çıkmayı başaran ve tam memnuniyet sağlayan Polyurea, izolasyon için en iyi seçimlerin başında gelmektedir. İnşaat sektörünün gelişen teknolojiye hızla ayak uydurması ile ön plana çıkan Polyurea artık birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Polyurea uygulamaları terası gönlünüzce kullanmanız için en doğru tercih olacaktır. 

Polyurea Teras

Birçok kişi, teraslarının yüzeylerini daha dayanıklı bir hale getirmek, bir ömür rahatlıkla kullanabilmek için teraslarda Polyurea sistemleri tercih etmeye başladı. Sadece ülkemizde değil dünyada da en çok tercih edilen bu izolasyon sistemi sayesinde sorunlarınızı geride bırakıcaksınız. Teraslar, evlerin en çok yağmur alan bölgeleridir. Su sızdırması teras, çatı gibi mekanların bir numaralı sorunu haline gelmiş bulunmaktadır. Özellikle yıpranmış binalarda terasların yüzeyinde meydana gelen kılcal çatlaklar zeminin aşınarak kötü görünmesiyle birlikte su sızdırmasına da yol açmaktadır. 

Polyurea teras zeminlerini dış olumsuz hava şartlarında karşı da korur. Sadece kış dönemlerinde değil yaz döneminde yüksek sıcaklıkların etkisi ile oluşan olumsuz etkileri de ortadan kaldıracaktır. Uygulama süresi oldukça kısadır. Uygulama sonrasında sizi uğraştıracak bir durum bulunmaz. Uygulama tamamlanıp teslim edildikten sonra alan kullanıma açılabilir. Polyurea teras alanlarında kullanım için en büyük avantaj üzerine masa, sandalye gibi eşyalarınızı koyarak oturabilmenizdir. Sandalyenin malzeme üzerinde itilip, çekilmesi aaşınmaya neden olmaz. 

Teraslarda sık yaşanan su sızdırma problemini tamamen ortadan kaldıran Polyurea bu nedenle teraslarda sıklıkla kullanılmaktadır. Sizlerde teras, çatı, balkon gibi kullanım alanlarınızda izolasyon sorunlarına geride bırakmak için bizlere tercih edebilirsiniz.