×

Polyurea Teras İzolasyonu

Polyurea teras izolasyonu bir adım öne çıkmayı başaran ve tam memnuniyet sağlayan su yalıtımı uygulamasıdır. 

Teras izolasyonun da yanlış izolasyon ürünlerinin seçimi doğrultusunda yaşanılan problemler ortadan kalkmadığı gibi sorunlar giderek daha da büyüyerek can sıkıcı bir hal alacaktır. Günlerce doğru ürünü aramak ve maliyet hesabı yapmak hem zaman kaybına neden olacaktır hem de seçilen ürünün yetersiz gelmesi ile istenilen sonuç alınamayacaktır. Yaşanılan su sızıntıları doğrultusunda terasınızı istediğiniz gibi kullanamanızın yanı sıra suyun dairenize nüfus etmesi ile beraber de nem, rutubet oluşumu ile sağlığınıza zarar vermeye başlayacaktır. 

Polyurea Teras İzolasyonu

Sizi günlerce hatta daha sonrasında yıllarca da bu sorunlar ile uğraşmanıza gerek olmadığını polyurea uygulaması ile tüm olumsuzlukları ortadağan kaldırabileceğimizi söylesek. Polyurea teras izolasyonu uygulamasında sergilediği yüksek koruma özelliği ile yapısını hiç bozmadan yıllarca ilk uygulandığı halini korumaktadır. Aşınma yapmadan her mevsimde her koşulda koruma sağlayan polyurea uygulamasını tercih edebilirsiniz. 

Yaz dönemlerinde kullanılan açık teras alanlarında gün boyu güneş alan yüzey kalitesiz bir izolasyon yapıldığı zaman güneş ışınları malzemeyi ısıtacağı için gaz salınımına neden olacaktır. Oysa polyurea içerisinde sağlığa aykırı kimyasal madde içermeyen sertifikalı bir üründür. Kullanmaya devam ettiğiniz teraslarınızda sprey polyurea uygulamasını güvenle korkmadan tercih edebilirsiniz. Polyurea uygulamasından sonra son kat renklendirme dediğimiz top coat uygulaması Uv ışınlarından etkilenmediğinden güneş ışınlarına dayanıklıdır. Renginde herhangi bir solma veya değişme olmayacaktır.

Teras su yalıtımı

Uygulama süresinin kısa olması ve nerdeyse her mevcut zemin üzerine uygulanabilmesi en büyük avantajlarından birisidir. Sizi uygulama öncesi ve sonrası uğraştırmayacak olan bu işlem su, nem ve rutubet problemlerini ortadan kaldıracaktır. Yağmur, kar, dolu gibi tüm olumsuz hava koşullarına karşı yüksek direnç özelliğine sahiptir. Gelebilecek tüm darbelere karşı fiziksel ve kimyasal dayanıma sahiptir. Sandalyenizi veya masanızı yüzey üzerinde ittirip, çektiğinizde malzemeyi aşındırmaz.

Makina ile özel bir teknik ile uygulandığı için yüsek performanslı bir sistemdir. Her alanda eşit bir uygulama sunarak %100 izolasyon hizmeti sunacaktır. Sizlerde polyurea teras izolasyonu uygulaması ile günlerce malzeme aramak yerine vakit kaybetmeden bu uygulamayı yaptırabilirsiniz.