×

Polyurea Türkiye

Polyurea Türkiye başta olmak üzere dünyanın her yerinde izolasyon sektörünün yanı sıra zemin kaplama malzemesi olarak da tercih edilmektedir.

Polyurea kullanım alanı olarak sadece izolasyon amaçlı kullanıldığı düşünülse de aslında zemin kaplama malzemesi olarak da hizmet vermektedir. Şık görüntüsü itibari ile fabrika zeminlerinde ve iş yerlerinde kullanıma uygundur. Özellikle teras ve balkonlar her yapının su alan bölgeleridir. Bu kısımlarda yaşanılan izolasyon sorunları daha sonrasında yapı içerisine suyun nüfus etmesi ile beraber rutubet, nem, küf oluşumuna neden olmaktadır. Sağlık açısından da sorun teşkil eden bu durum karşısında iyi bir izolasyon yaptırmak şart olacaktır. 

Polyurea kokusuz bir üründür, solvent bulunmaz. İçerisinde sağlığa aykırı bir madde olmadığı için su depoları, havuzlarda kullanılabilmektedir. Suyun temas ettiği alanlar için tercih edilecek olan izolasyon malzemesi bu açıdan önem taşımaktadır. Polyurea Türkiye için izolasyon sektöründe bu şekilde çözümsüz kalan konular için en büyük buluş olmuştur. Uygulama süresinin de kısa olması ve sürekli olarak faaliyet gösteren işletmeler için anında kullanıma açılması ile avantaj sağlar. Üzerinde rahatlıkla dolaşabilir ve dilediğiniz gibi yük koyabilirsiniz.

Polyurea Türkiye

Teraslarda bulunan klimalar, bacalar ve borular yüzünden iyi bir izolasyon sağlamak güç iken polyurea püskürtme sistem sayesinde baca dipleri veya klima olan bölgelerde tam koruma sağlanır. Sıcaklık ve basınç ile uygulanan malzeme tüm boşlukları doldurur. Yüzey üzerinde tek bir açık nokta dahi bırakılmamış olur. Alan havuz sistemi gibi kaplandığı için zemin ile beraber yan duvarlardan da çıkılır. Suyun geçiş alanı bulunmadığı gibi zemin ve duvar alanlarının kesişim noktalarından dahi su geçemez. Böylece su sorunlarını polyurea kaplama ile geride bırakabilirsiniz.

Ülkemizde son sistem teknolojinin kullanılması ile beraber bu şekilde yalıtım için çözüm bulunmuştur. Polyureanın esnek yapısı, kırılmaması ve eskimemesi sayesinde yıllarca dayanım ömrü oluşmuştur. Sürekli olarak izolasyon yaptırmamak size hem maliyetten hem de yalıtım sorunlarından kurtaracaktır. Polyurea Türkiye’de yaşayan vatandaşlarımız için en iyi izolasyon malzemesi olduğu için sizlerde firmamızı tercih ederek su sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Polyurea uygulamasının nasıl yapıldığınız izlemek için sitemizin ana sayfasında yer alan videoları izleyebilirsiniz.