×

Polyurea Zemin Kaplaması

Polyurea zemin kaplaması teknolojiye ayak uyduran izolasyon sektöründe kullanılan son kalite malzemedir.

Zemin kaplama olarak ülkemizde bulunan malzemeler genel olarak üzerine gelebilecek olan ağır yüklere karşı dayanım gösteremediği için kısa sürede aşınır. Fabrika ve iş yerleri için aşınan zeminde sürekli olarak çözüm arayışı olur. Esnekliği az olan, fiziksel ve kimyasal özellikleri güçlü olmayan zemin kaplama çeşitlerini tercih etmek size aradığınız çözümü sunmayacaktır. Endüstriyel ortamlar için izolasyona ekstra zaman ayırmak zaman kaybına neden olabilir. Fabrika alanlarında üretime ara vermeden bir şekilde izolasyonu yaptırmak zor olacaktır.

Polyurea zemin kaplaması tüm bunlara ihtiyaç duymadan kısa sürede yüksek metrajlarda çözüm sağlaması ile size zaman kazandıracaktır. Alanın kullanıma anında açılabilmesi sayesinde günlerce beklemenize gerek kalmayacaktır. Zemin kaplamasında polyurea yüksek esneme payı avantajı sayesinde üzerine gelebilecek olan tüm ağır yüklere karşı dayanım gösterebilecektir. Kimyasal ve fiziksel dayanımı sayesinde de iş yerlerinde kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Üzerinde rahatlıkla dolaşılabilir, zemin kayma yapmayacaktır.

Polyurea Zemin Kaplaması

Otopark alanlarında zemin kaplaması olarak kullanımı sayesinde yoğun araç trafiğine rağmen malzeme aşınmaz ve yırtılmaz. Açık otopark alanlarında dışarıdan gelebilecek olan her türlü çevresel etkilere karşı yapısını korur. Tek bir parçadan oluşması sayesinde yağmur sularını sızdırmaz. Benzin, yağ vb. maddelere karşı da geçirimsizdir. Katlı otopark alanlarında araç kayma yapmayacaktır. Son kat boya uygulaması ile otopark alanlarında istediğiniz gibi renk uygulamasını yaptırabilirsiniz. Uv dayanımı sayesinde güneş ışınların karşı tam koruma gösterecektir. 

Bünyesinde olumsuz hiçbir özellik bulundurmayan polyurea izolasyon ve zemin kaplamasında gelinen son noktadır. Püskürtme bir teknoloji olması ile her alanda eşit miktarda uygulama sağlar. Tüm geometrik şekillere karşı da uyum sağlaması ile tüm zorlu yüzey alanlarında uygulama sağlayabilir. Her türlü mevcut zemin üzerinde kullanılabilir. Polyurea zemin kaplaması temizlik yapılan alana astar uygulaması yapıldıktan sonra sprey polyurea aşaması ile tamamlanır. Son olarak talep edilen rengin uygulanması ile alan teslim edilir.

Sizlerde açık – kapalı otopark, iş yeri, fabrika zemini, endüstriyel alanlar, araç kasa içleri, su depoları, arıtma tesisleri, çatı, teras gibi tüm alanlarınız için tercih edebilirsiniz. Fiyatlandırma ve teknik bilgi ile ilgili detaylar için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.