×

Portakal Kabuğu Desenli Epoksi

Portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplama uygulamasını estetik görüntüsünün yanı sıra kaydırmaz özelliği ile beraber uygulanmaktadır.

Adını görüntüsünden alan bu zemin kaplama çeşidi görüntüsü itibari ile portakal kabuğuna benzemektedir. Özellikle estetik görüntüsünün yanı sıra en çok tercih edilme ve uygulanma nedeni pütürlü yüzeyi sayesinde kaygan olmayan bir zemin elde edilmesindendir. Bu sayede düşme riski ortadan kalktığı için ayağınıza yere güvenle basabilirsiniz.

Portakal kabuğu epoksi zemin kaplama temizliği kolay olan, hijyenik bir malzemedir. Ek yersiz uygulama avantajı ile malzeme tek bir parçadan oluştuğu için zemin kaplamasında kaliteli bir uygulamadır. Dayanıklı yapısı sayesinde kırılma, parçalanma, çatlama, kopma gibi durumlar oluşmaz. Solvent içermez, insan sağlığını tehdit edici herhangi bir ürün içerisinde bulunmaz. 

Tüm bu özellikler zemin kaplama için son kalitede bir ürün sunmaktadır. Peki biz portakal kabuğu desenli epoksi uygulamasını hangi alanlarda tercih ediyoruz ve öneriyoruz. Islak zeminlerde, açık ve kapalı otopark alanlarında, atölyeler, hastane, fabrika zeminlerinde, mağazalar, depolar, iş yerleri, Laboratuar veya Avm alanlarında kullanıma oldukça uygundur.

Portakal Kabuğu Desenli Epoksi

Tırtıklı yüzeyi sayesinde kaymazlık istenilen alanlar için çok elverişli bir uygulamadır. Özellikle yay trafiğini etkileyen durumlarda güvenle zemine basıldığı için tercih edilmelidir. Dersiz yapısı ile su geçirmez. Dilediğiniz rengin uygulaması son kat boya aşamasında uygulanabilmektedir. Renginde solma olmadığı için ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Uygulamanın çok kısa sürede gerçekleşmesi, herhangi bir sorun olduğunda bölge tadilatı kolaydır. Uygulama tamamlandıktan sonra alanın kullanıma açılma süresi çok kısadır. Uzun ömürlü yapısı ile yıllarca yapısını bozmadan dilediğiniz gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplama fiyatlarımız m2 birim fiyatı üzerinden müşterimize özel olarak teklif verilmektedir. Alan ölçüsü ve zemin yapısı gibi değişkenlik gösteren durumlar nedeni ile fiyatlandırmamız bu şekilde yapılmaktadır. 

Sizlerde epoksi zemin kaplama uygulaması yaptırmak istiyorsanız fiyat ve uygulama ile ilgili tüm sorularınızı 0216 370 05 23 - 0532 292 51 83 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.