×

Self Leveling Epoksi

Self leveling epoksi pürüzsüz, çok düzgün bir yüzey görüntüsü elde edilerek uygulanan dayanıklı bir yüzey kaplama ürünüdür.  

Yeni beton zeminlerde veya aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve pürüzsüz hale getirmek içinde uygulanan bir işlemdir. Fiziksel ve kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Aynı şekilde olası tüm darbelere karşı dayanım göstererek kırılmaz veya çatlayıp, yırtılmaz. Toz tutmama ve su geçirmeme özelliği vardır. İş yerleri veya hastane gibi sektörlerde temizliği kolay olduğu için tercih edilebilmektedir.

Kimyasal nitelikli bu kaplama sayesinde dayanıklı, ekonomik ve hızlı bir şekilde self leveling epoksi kaplaması yapılabilir. Maliyet olarak diğer zemin kaplama ürünlerine göre performansına bakılacak olursa uygun fiyatlı bir kaplamadır. Derzsiz bir yüzey oluşturan self leveling epoksi kaplama zamanla direnç özelliğini yitirmez. Kullanıma bağlı olarak bir kere uygulama yaptırdığınızda yıllarca kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

self leveling epoksi

Self leveling epoksi kaplama ülkemizde genellikle endüstriyel alanlarda, giyim atölyeleri, ilaç fabrikaları, hastanelerde, kimyasal fabrikalarda, tekstil fabrikalarında, gıda üretim tesislerinde, otomotiv sektöründe, depolarda, plastik üretim tesisleri, sergi salonları, elektrik fabrikaları gibi pek çok sektör için ideal bir kaplamadır. Sunduğu son kat aşamadaki renk seçeneği avantajı ile istediğiniz renklerin uygulaması yapılabilmektedir.

Uygulama temizlenmiş, çatlak ve derz tamiratı yapılmış, nem ve su sorunları olmayan betonarme yüzey, ilk aşama olan astar için uygun hale getirilir. Astar atılan yüzey en az 8 saat boyunca kurumaya bırakılır. Astarın kuruması ile beraber ara kat dediğimiz uygulama gerçekleştirilir. Ara katın tamamlanması ile beraber son kat dediğimiz işlem ile epoksi zemin kaplama yapılmış olur. 

Self leveling epoksi zemin kaplama fiyatlarımız m2 birim fiyatı üzerinden müşterimize özel olarak teklif verilmektedir. Alan ölçüsü ve zemin yapısı gibi değişkenlik gösteren durumlar nedeni ile fiyatlandırmamız bu şekilde yapılmaktadır.

Sizlerde epoksi zemin kaplama uygulaması yaptırmak istiyorsanız fiyat ve uygulama ile ilgili tüm sorularınızı 0216 370 05 23 - 0532 292 51 83 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.