×
HİKAYEMİZ
Marka Yolculuğu Hikayemiz
İlk Adımlar

Sektör hayatımızda ki ilk aşamamız kurucumuz Hakan Doğruer’in aktif olarak sahada edindiği bilgiler ışığında deneyimler ve uygulamalar ile başlamıştır.

Yeni Bilgiler Öğreniyoruz

Öğrenilen her yeni bilginin hazinemiz olduğunu bilerek uygulamalarımızı profesyonel seviyeye getirmeye başladık. Tecrübelerimiz yol göstericimiz oldu.

Üretim Başlıyor

Su yalıtımı ve zemin kaplama konusunda ülkemizde fark yaratmak isteyen Hakan Doğruer şirketimizin bugün geldiği noktada ki temellerini atmaya başladı. Dünyada ki yenilikleri takip ederek son sistem teknoloji makinalarını kullanmaya başladık.

Firmamız Sektörde Büyüyor

Doğruer İzolasyon’un kurulması süreci ile beraber sektör hayatında büyük gelişmeler göstererek rakiplerinden sıyrılmıştır. Sprey izolasyon sistemlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunarak bu alanda ki başarımız kısa süre içerisinde sektörde fark yarattı.

Doğruer Yapı Kuruldu

Bugün geldiğimiz noktada öğrendiklerimizi tek bir çatı altında daha geniş bir hizmet altında toplamaya karar verdik. ‘Doğruer Yapı’ faaliyet alanını genişleterek edindiği ilkeler sayesinde ilerlediği yolu aydınlatmaktadır.

Tüm Türkiye'ye Açıldık

Daha iyisini hedeflemekten vazgeçmedik ve Türkiye'nin her yerinde hizmet vermek adına atılımlarda bulunduk. İlk süreç olarak Antalya şubemiz açılmış ve hizmet vermeye başlamıştır. Daha çok bölgeye hizmet vermek adına farklı illerde bayilik çalışması süreçlerimiz devam etmektedir.