×
Sprey Poliüretan

Dünyada bilinen en iyi ısı yalıtım malzemesi poliüretan köpük uygulamasıdır.

Sprey poliüretan uygulamasını firmamızda tek başına uygulamamaktadır. Poliüretan köpük uygulaması direkt yerinde uygulama mantığı ile uygulama yüzeyine püskürtülmesi ve ek yerinin olmaması ile de ısı köprüsüne izin vermemesi olarak ifade edilir. Gerekli görüşmelerimiz neticesinde sprey poliüretan ve sprey polyurea su yalıtımı uygulamasını birlikte yer veriyoruz.

Sprey poliüretan aşamasından sonra polyurea uygulaması yapılır. Bu şekilde hem ısı yalıtımı hem de su yalıtımı birlikte gerçekleştirilmiş olunur. Dört mevsim kesintisiz koruma sağlayan uygulamamız sayesinde kış döneminde sıcaklık dışarıya verilmeyerek enerji verimliliği sağlanır. Yaz aylarında ise güneş ışınlarına karşı yapı korunur. Ek yeri olmayan, ısı köprüsü oluşturmayan ve sızdırmazlık sağlayan bir yalıtım sağlanmış olur.

Teras alanlarının ısı-su yalıtımı uygulamalarında sprey poliüretan uygulaması 20 yıldan fazla kullanım avantajı sağlar. Geçici çözüm aramak yerine kalıcı çözüm arayanların tercihi yeni nesil sprey yalıtım sistemleridir.

Adım adım uygulama

Poliüretan köpük uygulaması mobil aracımız içerisinde kurulu olan makine yardımı ile belli sıcaklık ve basınç yardımıyla uygulanmaktadır. Sprey tabancası ile zemine püskürtülen poliüretan reaksiyona girer. Özel makinemiz sayesinde iğne deliği kadar açık gözenekleri daha doldurarak tüm alana eşit bir miktarda bir uygulama gerçekleşmiş olunur. Böylece kısa süre içerisinde uygulama gerçekleştirilmiş olunur.

Öne Çıkan Özellikler

Hava şartlarına karşı koruma sağlar

Korozyon, pas ve aşınmaya karşı korur

Kimyasal ve mekanik dayanıma sahiptir

Kolay uygulama gerçekleşir

Üst üste binme yoktur

Tüm geometrik şekillere uyumludur

Yüksek yapışma gücüne sahiptir

Kokusuzdur, içerisinde solvent bulunmaz

Hızlı, etkin ve tasarrufludur

Fiziki darbelere karşı güçlüdür

Sıkça Sorulan Sorular

Poliüretan köpük uygulaması dünyada bilinen en iyi ısı yalıtım malzemesidir. Ek yeri olmayan, ısı köprüsü oluşturmayan ve sızdırmazlık sağlayan bir yalıtımdır.

İş yerlerinde, evlerde, üniversite alanlarında yapınızın temelinden çatısına kadar geniş bir alanda kullanabilirsiniz.

Poliüretan köpük uygulaması yağ, benzin, kimyasal maddeler, ısıya, dona, çürümeye, bakteri ve haşerelere karşı dayanıklıdır.

Fiyatlarımız alanınızın m2 ölçüsü ve zemin durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Poliüretan uygulaması için yüksek metrajlarda ve polyurea uygulaması ile beraber fiyat verilir.