×
Başkanın Mesajı

Başkanın mesajı bölümünde kurucumuz olan Hakan Doğruer’in iş süreci ile ilgili yolculuğunu ele aldığı mesajı bulunmaktadır.

Değerli okurlar sizlere buradan 'Merhaba' demekten büyük bir mutluluk duyuyorum. 2008 yılında sektöre ilk adım attığım zamanlarda Polyurea ve Poliüretan ile başlayan yolculuğum inşaat ve yapı sektörlerine geçerek genişledi.

Beş yıl boyunca su yalıtımında edindiğim bilgiler ışığında, doğru malzeme kullanımı ve yapıda ki sorunları tespit ederek 'nasıl bir çözüm üretebiliriz' gibi sizlerden gelen sorulara verdiğim yanıtlardan emin olabilmenin gururunu yaşıyorum.

2013 yılı itibari ile yolculuğum 'Doğruer İzolasyon' adı altında hizmet vermeye başladı. Kısa bir süre içerisinde hedefim olan Doğruer Yapıyı kurmak için harekete geçtim ve 2017 yılı itibari ile 'Doğruer Yapı' kuruldu.

İnsanların su yalıtımında eski yöntemleri tercih etmeleri ve ödedikleri yüksek meblağlara rağmen doğru sonuç alamamalarına daha fazla kayıtsız kalamadım. Sektöre ilk adım attığımda hedefim Türkiye’de yapı sorunları, zemin kaplama, inşaat ve su yalıtımında daha çok kişiyi bilgilendirmekti.

Nitekim bu alanda yaşanan sorunların nasıl çözüldüğünü ortaya koyan çalışmalarım sonucunda sizlerden aldığım olumlu geri dönüşlerle beraber firmamız sektör içerisinde doğru yolda ilerlediğinin göstergesi oldu.

‘Doğruer Yapı’ bünyesinde saygı ve sorumluluk anlayışı hakimdir. Ekibimizde ki tüm çalışanlarımız bu ilkeler doğrultusunda çözüm odaklı düşünen, takım ruhuyla kaliteli işçiliğini ortaya koyan bireylerdir. Genç ve dinamik ruhumuzla işlerimizi kısa süre içerisinde müşterilerimize yüzde yüz güven içerisinde teslim edebiliyoruz.

Her geçen gün değişen süreçle beraber sistemsel bir ekip çalışmasıyla değişen teknolojiye ayak uydurarak yenilikçi, gelişime açık bir firma olduğumuzu ortaya koyuyoruz. İlerlediğimiz yolda stratejik hedeflerimize ulaşmak için faaliyet gösterdiğimiz alanlarda fark yaratarak lider olmayı amaç ediniyoruz.

Firma olarak bundan sonraki hedefimiz de sektördeki talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet yelpazemizi genişleterek müşteri odaklı anlayışımızla, adımlarımızı sağlamlaştırarak su yalıtımında daha geniş bir kitleye ulaşıp büyümemizi kalıcı ve sürekli hale getirebilmektir.

Saygılarımla

Hakan Doğruer