×
ENJEKSİYON SU İZOLASYONU

Poliüretan enjeksiyon su sızıntısı ve kaçakların olduğu alanlarda, asansör çukurlarında, binalarda, barajlarda su barındıran her yapının izolasyonunda kullanılabilir. 


Bodrum kat gibi alanlarda basınçlı su gelmesi ile beraber yüzeye su çıkışları başlar. Bu durumlarda kişi dairesini veya iş yeri alanıysa kullanamamaya başlar. Otopark alanlarında ve asansör kuyularında bu sorunlar ile sıkça karşılaşmaktayız. Yine aynı şekilde atık su depolarında, arıtma tesislerinde yaşanılan bu durum için poliüretan enjeksiyon yöntemi kullanılmaktadır.


Firmamız enjeksiyon su izolasyonu sistemi konusunda uzman çalışanları ve son teknolojik model makineleri ile sizlere her konuda destek vermektedir. Malzeme zaman içerisinde özelliğini yitirmez ve bütün hava koşullarına karşı tam koruma sağlamış olur. 

Etiketler: enjeksiyon,enjeksiyon su yalıtımı,enjeksiyon su izolasyonu,enjeksiyon ile su yalıtımı,su yalıtımında enjeksiyon,poliüretan enjeksiyon su yalıtımı,doğruer yapı,enjeksiyon uygulaması,asansör kuyusu,asansör çukuru,asansör kuyusu enjeksiyon,enjeksiyon nasıl uygulanır