×
POLYUREA KAPLAMA - TERAS İZOLASYONU

Panasonic projemizde polyurea teras zemin kaplama uygulaması yapılmıştır. 


Polyurea kullanım ömrü kaliteli bir işçilik uygulaması ile neredeyse ömürlük bir uygulamadır. Yağmur, kar, dolu gibi tüm olumsuz hava koşullarına karşı yüksek direnç özelliğine sahiptir. Gelebilecek tüm darbelere karşı dayanıklıdır. Polyurea, terasınızda bulunan eşyaları taşıyabilen yük mukavemeti olan bir kaplamadır. Sandalyenizi veya masanızı yüzey üzerinde ittirip, çektiğinizde malzemeyi aşındırmaz.


Teraslarda, çatılarda, oluklarda, gizli derelerde, havuzlarda, site alanlarında peyzaj altı kullanımında, otopark üstü, su deposu gibi sınırsız bir kullanım alanı vardır. Üstelik polyurea tüm yüzeyler üzerine kaplamak için uygundur. Sizi uğraştırmayacak sıcak ve soğuk havalara dayanabilecek, temizliği son derece kolay ve sağlığa zarar teşkil etmeyen bir izolasyon malzemesini kim tercih etmek istemez ki..


Sizlerde uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlandırmamız konusunda destek almak için 0532 292 51 83 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: zemin kaplama,zemin kaplamaları,polyurea,polyurea kaplama,polyurea sprey,polyurea nedir,polyurea su yalıtımı,polyurea sprey fiyat,polyurea uygulama,polyurea kaplama nedir,polyurea yalıtım,polyurea kaplama istanbul,polyurea araç kaplama,polyurea antalya,polyurea turkey,doğruer yapı