×
POLYUREA ÖNCESİ YÜZEY HAZIRLIĞI

Polyurea uygulaması öncesinde yüzey hazırlığı işlemleri olarak epoksi astarın yüzeye daha iyi yapışabilmesi için, silim makinası ile yüzey kazınır, sonrasında epoksi astar ve ardından polyurea uygulaması ile işlem tamamlanır.


Polyurea su izolasyon sistemleri püskürtme olarak uygulanan izolasyonda %100 çözüm isteyenler için kesin sonuç veren bir uygulama sistemidir. 


Uygulamaya başlamadan önce yüzeylerde toz, yağ, pas, korozyon ve diğer kirliliklerin bulunmaması gerekir. Yüzey kaplamasındaki problemlerin en büyük nedeni iyi bir yüzey hazırlığının yapılmamış olmasıdır. Uygulamalara göre yüzey hazırlanması değişir. Temizliği yapılmış olan yüzeye astar uygulaması yapılır.


Astar uygulamasının burada ki görevi polyurea’nın yüzeye tutunmasını sağlamaktır. Kuruyan astar üzerine sprey tabancası yardımıyla polyurea püskürtme olarak belli sıcaklık ve basınç yardımıyla uygulanır. Kokusuz yapıya sahip olan malzemenin rengi gridir. Polyurea üzerine son kat dediğimiz aşamada dilediğiniz rengin uygulaması yapılabilir.

Etiketler: polyurea,beton silim,beton silim makinası,beton silim fiyatları,beton silimi nasıl yapılır,beton silim antalya,beton silme fiyatı,polyurea kaplama,polyurea sprey,polyurea nedir,polyurea su yalıtımı,polyurea sprey fiyat,polyurea uygulama,polyurea uygulaması,polyurea hazırlık aşamaları,polyurea kaplama nedir,polyurea kaplama istanbul,polyurea yalıtım,polyurea makinası