×
SPREY POLYUREA SU YALITIMI

Galatasaray Üniversitesi polyurea zemin kaplama uygulamamızda hem su yalıtımı hem de zemin kaplama uygulaması ile zemin yalıtımı sağlanmıştır. 


Özel bir teknik ile uygulanan polyurea tüm milimetrik boşlukları doldurarak yüzey üzerinde tek bir açık nokta bile bırakmaz. Alan yekpare olarak yani ek yersiz olarak kaplandığı için suyun sızdırma yapabileceği veya yüzey üzerinde sızma yapabileceği bir açık nokta bulunmaz.


Diğer yüzey kaplama ürünlerinde derz araları veya ek birleştirme yerleri olduğu için su zamanla aşınarak bu aralıklardan sızma yapar. Yapının kullanım ömrünü kısaltması ile beraber nem küf gibi sorunlara da neden olur. Polyurea yapınızın zeminini koruduğu için kullanım ömrünü uzatmazsının yanı sıra nem, küf gibi zararlı maddelere karşı da korumuş olur. 

Etiketler: polyurea,sprey polyurea,polyurea sprey,polyurea kaplama,polyurea su yalıtımı,polyurea sprey fiyat,polyurea nedir,polyurea uygulama,polyurea yalıtım,polyurea teknik özellikleri,polyurea araç kaplama,polyurea antalya,polyurea çatı kaplama,polyurea çeşitleri,polyurea çatı izolasyonu,polyurea sprey çatı,doğruer yapı