×
SPREY POLYUREA - SÜS HAVUZU YALITIMI

Bu projemizde sprey polyurea süs havuzu yalıtımına yer verilmiştir. Polyurea havuz, jakuzi, süs havuzları, aquapark gibi tüm alanlarda su yalıtımı ve zemin kaplama olarak uygulanabilir.


Havuzlarda yaşanılan en büyük sorun su kaçağı ve sızıntı sorunlarıdır. Sprey polyurea uygulaması ile kısa süre içerisinde su kaçağı sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Hem görüntüsü hem de kalitesi ile polyurea kaplama yüksek performansta bir hizmet sunacaktır. %400 esneme payı ile üzerine gelebilecek olan tonlarca ağrılıktaki suları taşıyabilecek seviyededir. 


Sizlerde havuzlarınızda aynı sorunları yaşıyor ve istediğiniz gibi bir çözüm bulamıyorsanız polyurea uygulamasının kalitesine güvenebilirsiniz. Uygulama aşamaları ve fiyatlandırmamız hakkında teknik destek almak için 0216 370 05 23 - 0532 292 51 83 numaralı telefonlarımızdan bizimle iletişime geçebilir veya mail adresimizde sorularınızı sorabilirsiniz. 

Etiketler: sprey polyurea süs havuzu yalıtımı,polyurea havuz kaplama,havuz kaplama,süs havuzu kaplama,havuz yalıtımı,sprey polyurea,polyurea sprey,doğruer yapı,sprey polyurea havuz izolasyonu,havuz içi yalıtımı,yüzme havuzu kaplama,polyurea yalıtım,polyurea su yalıtımı,polyurea nedir,polyurea püskürtme su yalıtımı