×
POLYUREA KAPLAMA - SU ARITMA TESİSİ

İSU Kocaeli Su ve Kanalizasyon projemizde enjeksiyon su yalıtımı, polyurea su yalıtımı ve zemin kaplama uygulamaları yapılmıştır.


Su arıtma tesislerinde, atık su tesislerinde, su depolarında polyurea su yalıtımı ve zemin kaplama malzemesini güvenle tercih edebilirsiniz. Sertfikalı bir sistem oluşu içerisinde sağlığa aykırı bir kimyasal madde olmayaşı ve kokusuz bir ürün olması sayesinde %100 kesin çözümlü su yalıtımı uygulaması sağlamaktadır.


Bu projemizde enjeksiyon su yalıtımı uygulaması ile de su çıkışlarının olduğu bölgelerde yalıtım sağlanmıştır. Gıda ve içme suyu için sertifikalı onayları bulunmaktadır. Klora dayanıklı olup -45, +180 derece aralarında dayanıklıdır. Temizliği oldukça kolaydır, yosun tutmaz ve aşınma yapmaz.

Etiketler: polyurea,polyurea sprey,sprey polyurea,polyurea sprey çatı,polyurea çeşitleri,polyurea çatı izolasyonu,polyurea çatı kaplama,polyurea teknik özellikleri,polyurea yalıtım,polyurea uygulama,polyurea nedir,polyurea sprey fiyat,polyurea su yalıtımı,polyurea kaplama,doğruer yapı,su arıtma tesisi