×
SU DEPOSU İZOLASYONU

Polyurea su depoları için ülkemizde yaygın olarak kullanılan bir izolasyon malzemesidir. Sürekli olarak su deposu temizliği ile uğraşmak istemiyorsanız ve deponuzda bir su kaçağı varsa polyurea bu konu da size çözüm sunacaktır. Su deposu izolasyonu, suyu steril olarak muhafaza edilerek dağıtılamayacağı durumlarda mutlaka uygulanması gereken bir sistemdir.


Su depolarında hızlı ve etkili sonuç isteyenler için polyurea, kısa sürede uygulanması ile çok çabuk sonuç veren bir uygulamadır. Saniyeler içerisinde kuruyarak elastik hale gelir ve anında kullanıma açılabilir. Deponuzun içi yosun tutmaz, temizliği son derece kolaydır.


Böylece su deponuzu sürekli olarak temizletmek zorunda kalmazsınız. Su depolarının yanı sıra su arıtma tesisleri, atık su tesislerinde polyurea uygulaması %100 başarılı olmuş kalıcı başarılar sağlamış tek izolasyon malzemesidir.

Etiketler: su deposu,su deposu temizliği,su deposu izolasyonu,su deposu kaplama,polyurea,polyurea kaplama,doğruer yapı,polyurea sprey,polyurea nedir,polyurea su yalıtımı,polyurea sprey fiyat,polyurea uygulama,polyurea kaplama nedir,polyurea kaplama istanbul,polyurea yalıtım,polyurea araç kaplama,polyurea antalya